TYLKO DZISIAJ -15% NA CAŁY ASORTYMENT!
Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

Bucket Hat

[61]
24 z 61 towarów

Jeśli mowa o nakryciach głowy, to w stylu miejskim królują dwa jego rodzaje. Pierwszy to oczywiście sportowa „bejsbolówka”, drugim jest zaś charakterystyczne kapelusz Bucket Hat. Czapki te to wyróżniający się element garderoby ze względu na swoje duże, opadające w dół rondo i płaską górę. Popularne „rybaczki” głównie kojarzone bywają ze strojem wędkarza, jednak od lat 80. i 90. ubiegłego wieku są też ważnym elementem stylu miejskiego. Nie mogło więc zabraknąć ich i w naszym skateshopie online.

Bucket Hat – nasza oferta

Jak wiadomo, czapka to dodatek do stylówki, a więc powinna jak najlepiej do niej pasować i podkreślać jej wyjątkowość. Właśnie dlatego czapki Bucket Hat, jakie oferuje nasz skateshop online, dostępne są w najprzeróżniejszych kolorach, które możesz dobrać według swojego gustu i stylu, jaki preferujesz. Klasyczna czerń, a może coś, co bardziej rzuca się w oczy? Mamy i jedno, i drugie.

W naszym skateshopie online znajdziesz te streetwearowe kapelusze produkcji takich firm, jak PROSTO, MASS czy El Polako. Są wykonane z bawełny oraz poliestru; mają też metalowe wywietrzniki, które zapewniają dobrą wentylację. Niektóre z modeli występują w różnych rozmiarach, inne są uniwersalne – przed zakupem upewnij się więc, czy na pewno będą na Ciebie pasować.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel