Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

Ubrania PIT BULL West Coast

[447]
24 z 447 towarów

W naszym sklepie kupisz odzież od producentów, którzy od lat wyznaczają trendy w modzie ulicznej. Pit Bull West Coast jest marką, która rozpoczęła swoja działalność w 1989 roku. Nowatorska stylistyka odzieży najpierw podbiła serca mieszkańców Los Angeles i stopniowo rozszerzała się na resztę świata. Do Polski marka dotarła w połowie lat 90. a dzisiaj dzięki umowie partnerskiej jej logo jest widoczne na odzieży gwiazd KSW.

Ubrania Pit Bull West Coast to idealna propozycja dla sportowców i miłośników outdooru. Dla tych drugich ciekawymi propozycjami na pewno będą kurtki: wiosenne, zimowe, przejściowe i softshelle. Marka oferuje też szereg wygodnych bluz, koszulek i tank topów szytych z bawełny. Wśród nich znajdziesz modele o jednolitej kolorystyce, ale też dużo ubrań o mocnych akcentach graficznych i ciekawych, barwnych nadrukach.

Akcesoria Pit Bull

W ofercie marki nie brak też różnych praktycznych dodatków. Znajdziesz tu torby sportowe na siłownię, plecaki, saszetki i nerki, czapki zimowe i z daszkiem, paski do spodni i wiele innych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel