Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

PŁYTY CD

[359]
24 z 359 towarów

Choć coraz większą popularnością cieszy się słuchanie utworów na internetowych serwisach muzycznych, prawdziwi fani doskonale wiedzą, że nieposiadanie choć jednego fizycznego krążka ulubionego wykonawcy to wstyd. Na szczęście jest nasz sklep, w którym oprócz genialnie wykonanej odzieży streetwearowej, możesz też zamówić setki płyt CD z muzyką polskich raperów! W ofercie znajdują się zarówno absolutne klasyki, takie jak „Zamach na przeciętność” Mesa, „Milion Dróg do Śmierci” Kaliego i Palucha czy „Czysta Brudna Prawda” Sokoła oraz Marysi Starosty, jak i znacznie nowsze produkcje, np. spod szyldu Gang Albanii.


Wybór jest naprawdę ogromny. Ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, aby ciekawe płyty CD mogli nabyć doświadczeni koneserzy rapu chcący uzupełnić swoje zbiory, ale też młodsze osoby, dopiero odkrywające swoją zajawkę na polski hip-hop. Nie wierzysz? Sprawdź już teraz, złóż zamówienie i niech rap w końcu poleci z głośnika!

Wszystkie krążki dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – wystarczy kupić 2, aby móc skorzystać z darmowej dostawy na terenie całego kraju.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel