Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

DIAMANTE WEAR

[49]
24 z 49 towarów

Szukasz ciekawych wzorów i nadruków, czegoś znacznie lepszego niż oferują sieciówki w galeriach? Coś czujemy, że te ubrania przypadną Ci do gustu! Marka Diamante Wear powstała w 2009 roku w Koninie i od tego czasu tworzy odzież, dzięki której zapewniła sobie wysoką pozycję na rynku modowym. Niepowtarzalność i bardzo dobra jakość wyprodukowanych w Polsce ubrań, to coś, co niezaprzeczalnie przyciąga do nich nie tylko osoby ceniące sobie wyróżnianie się w tłumie, ale również prominentnych reprezentantów sceny hip-hopowej, którzy niejednokrotne stają się inspiracją do tworzenia nowych projektów odzieży Diamante Wear.

Kolekcja obejmuje obecnie grubo ponad 100 produktów w ciekawych wariantach kolorystycznych, w tym między innymi bluzy z kapturem i bez, dzięki którym w pełni wyrazisz siebie. Mamy też oczywiście koszulki gładkie Basic i z interesującymi nadrukami nawiązującymi do imprezowego stylu życia i głodu adrenaliny.

Szukając produktów Diamante Wear, koniecznie zwróć uwagę na znajdujące się w naszym sklepie spodnie joggery oraz saszetki w ogromnej liczbie wariantów! Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawe promocje, sprawdź je już teraz!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel