Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

Maski

[6]

Miejska stylówka uzupełniona o akcesoria zapobiegające rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów? W czasach zagrożenia epidemicznego jest to konieczność. W naszym sklepie internetowym znajdziesz maski na twarz od Twoich ulubionych producentów streetwearowych ubrań i akcesoriów. Teraz każdy element stylówki będzie idealnie dopasowany do reszty.

Akcesoria ochronne w skateshopie Odziejsie.pl

Maseczki na twarz, które znajdziesz w naszym asortymencie, to produkty stworzone z myślą zarówno o bezpieczeństwie użytkownika, jak i o wygodzie noszenia. Miękkie tkaniny w czarnym kolorze to certyfikowana bawełna o gramaturze 300 g/m2. Akcesoria są wielokrotnego użytku i nadają się do prania, jak i do prasowania. Brzegi obszyte są lamówką, a za dobre dopasowanie się do twarzy odpowiadają rozciągliwe gumki.

Co jednak najważniejsze, nasze maseczki ochronne wyprodukowane zostały przez takie marki, jak New Bad Line czy Stoprocent. Uzupełnione są więc one hasłami i grafikami związanymi ze streetwearowym nurtem. Są to też modele unisex, więc będą pasować fanom i fankom miejskiego stylu. Dzięki nim przyczynisz się do zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusów, a na dodatek idealnie dopasujesz je do swojego ubioru. W końcu w streetwearze liczy się każdy szczegół!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel