Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

CHAMPION

[99]
24 z 99 towarów

Popularność tej marki wykracza daleko poza fanów mody sportowej i ulicznej – charakterystyczne logo, jakim opatrzone są ubrania Champion, jest rozpoznawane nawet przez osoby, których streetwear zupełnie nie interesuje. Kojarzone jest natomiast ze świetną jakością bluz, koszulek i spodni w sportowym stylu. Skąd wzięła się aż tak duża popularność tego producenta?

Champion - Odzież sportowa z ogromną tradycją

Marka, wtedy pod nieco inną nazwą, została założona już w 1919 roku w mieście Rochester, a jej głównym towarem były wtedy trykoty dla uniwersyteckich drużyn sportowych. W swojej ponadstuletniej historii Champion umocnił swoją pozycję na rynku odzieżowym, poszerzając ofertę o trykoty kobiece, stroje na lekcje wychowania fizycznego, komplety dla drużyn narodowych oraz codzienne, wygodne ubrania sportowe. Ważnym osiągnięciem producenta jest też spopularyzowanie techniki szycia sportowych strojów. Mowa o tak zwanym „reverse weave”, czyli odwróconym splocie, dzięki któremu bluzy i koszulki są niezwykle trwałe i wygodne nawet podczas aktywności fizycznej.

Odzież Champion najczęściej spotykamy w typowym dla marki zestawieniu kolorystycznym – to jest w kolorach białym, granatowym, czerwonym oraz czarnym. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo T-Shirtów, longsleeve’ów i bluz z kapturem właśnie w tych barwach. W ofercie marki nie brak też ubrań w mocnych, jaskrawych kolorach i stonowanych, podstawowych odcieniach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel