Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

GANJA MAFIA

[32]
24 z 32 towarów

Prawdziwa gratka dla wszystkich wyznawców dobrego brzmienia, a nie plastikowych bitów! Ganja Mafia to marka odzieżowa stworzona przez Kaliego. W muzyce odważnie głosi on swoje poglądy dotyczące uprawy, palenia i legalizacji konopi, co widać również w zaprojektowanych przez niego kolekcjach odzieży. Mimo sprzeciwu państwa i dużej części społeczeństwa, członkowie grupy uważają, że gandzia zapewnia im szczęście i spokój w życiu codziennym, a w swoich tekstach łączą się z osobami, które myślą w ten sam sposób.

Oryginalne ubrania Ganja Mafia charakteryzują się ciekawymi nadrukami, nawiązującymi często do tekstów. Wszystkie ubrania wyprodukowano w Polsce, rękami naszych rodaków - w ofercie mamy zarówno bluzy z kapturem, jak i bez, spodnie ortalionowe, jeansy, koszulki, bejsbolówki oraz czapki zimowe. Można się u nas zaopatrzyć też w kompaktowych rozmiarów saszetki typu nerka na portfel i telefon.

Jeżeli muzyka i ideologia Ganji Mafii jest ci bliska, koniecznie okaż wsparcie raperom i zamów coś u nas. Tym bardziej, że teraz spora część kolekcji jest na przecenie! Nie czekaj, wbijaj śmiało!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel