Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

PATRIOTIC

[156]
24 z 156 towarów

W ostatnim czasie wśród wielbicieli streetwearu bardzo dużą popularność osiągnęły ubrania z motywami narodowymi. Jednym z głównych dostawców takiej odzieży jest założona w 2009 roku opolska marka Patriotic, która kieruje swoje wyroby do miłośników hip-hopu, sportu i szeroko rozumianej mody miejskiej.

Odzież patriotyczna i nie tylko

W asortymencie Patriotic znaleźć można szereg produktów, w których dominuje biało-czerwona kolorystyka, narodowe symbole oraz hasła wyrażające dumę i więź z Ojczyzną. To jednak nie wszystko, co zawierają kolekcje tej marki. Możemy tu zaopatrzyć się w wiele bluz, koszulek i spodni w jednolitych, neutralnych kolorach, które pomogą w stworzeniu wygodnej, streetwearowej stylówki. Ubrania szyte są dobrej gatunkowo bawełny i odznaczają się wygodnymi, luźnymi krojami.

Motywy biało-czerwone można nosić zarówno zimą, jak i latem. Znajdzie się tu bowiem wybór puchowych kurtek na zimę, ale też koszulki i krótkie spodenki idealne podczas rosnących temperatur. Niezależnie od pory roku warto postawić też na portfele, saszetki i torby z wyrazistym logotypem marki Patriotic.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel