Złóż zamówienie do godziny 12:00 a paczka dotrze do Ciebie następnego dnia!

Kij baseballowy - aluminiowe i drewniane kije bejsbolowe

[4]

Streetwear zapożycza wiele elementów ze stylu sportowego, a więc w asortymencie naszego skateshopu nie mogło zabraknąć rozmaitych akcesoriów dla sportowców, w tym kijów baseballowych. W prezentowanej tu ofercie znajdziesz na przykład produkty New Bad Line i Street Autonomy. Tak jak dzieje się to w przypadku innych akcesoriów od znanych marek streetwearowych, na nich również wyeksponowane zostało logo i slogany producenta.


Drewniane i aluminiowe kije baseballowe

W produkcji tego sprzętu sportowego najczęściej wykorzystywanym materiałem jest drewno – z takich akcesoriów korzystają profesjonalni zawodnicy. W grze hobbystycznej lub podczas treningów świetnie sprawdzają się jednak ich odpowiedniki z aluminium. Są one wprawdzie nieco lżejsze od drewnianych, ale za to bardziej wytrzymałe.

Jeśli chodzi o wymiary, to zgodnie z przepisami kije baseballowe w najszerszym miejscu nie powinny być szersze niż 2,75 cala (7 cm), a ich maksymalna długość nie może przekraczać 42 cali (1,067 m). Rozmiar odpowiedniego wariantu może sprawić nieco trudności - by sprzęt sportowy służył nam jak najlepiej, powinien być dobrze dobrany do naszego wzrostu i wagi. Dostępne tu akcesoria od New Bad Line i Street Autonomy mają długość 63-63,5 cm i są wyposażone w wygodny, antypoślizgowy uchwyt.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel